BILLUMKancelarijska stolica BILLUM siva mreža/crna
Ne zaboravite na dodatke
| Materijal | PP (polipropilen), PU (poliuretan), šperploča, Poliamid, Poliester, poliesterska mrežica, poliuretanska pena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: šperploča, Poliester, poliesterska mrežica, poliuretanska pena, Naslon: PU (poliuretan), poliesterska mrežica, poliuretanska pena, čelik, Naslon za ruke: PP (polipropilen), čelik, Noga: čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 18 kg/m³ |
| Zvezdasta baza | čelik |
| Točkići | PU (poliuretan), Poliamid |
| Naslon | Tkanina: PU (poliuretan), poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 20 kg/m³ |
| Jastučić za naslon za ruke | PP (polipropilen) |
| Naslon za ruke | Tkanina: PP (polipropilen), čelik |
| Postava/punjenje | Sedište |
| Boja | Siva, crna |
| Funkcija | Podesiv otpor nagibnog mehanizma, Gasni mehanizam, Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga točkići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili sedište opteretite težinom, točkići se otključavaju. |
| Karakteristika | Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 61 cm, Visina: 109-119 cm, Dubina: 62 cm |
| Visina sedišta | 47-57 |
| Dubina sedišta | 47 |
| Visina naslona za ruke | 64 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 77 cm, Visina: 23 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 13 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Korektno
Skroz korektna stolica za ovu cenu
Ime: Dušan
Potpuno zadovoljavajuce
Nemam problema sa stolicom, razumno udobna i podesive visine.
Ime: Petar
Neudobno
Izuzetno neudobna stolica. Naslon je pod uglom od 90 stepeni u odnosu na sedalni deo koji se kliže i koji je nagnut ka napred. Nista sem visine sedalnog dela ne može da se podesi.
Ime: Lidia
Fina stolica
Za ove pare izvanredna stolica
Ime: Branko
Recenzija
Sasvim dobra stolica za te pare (na popustu, naravno)...
Ime: Slobodan
Stolica
Zadovoljni kvalitetom.
Ime: Rada
Helt ok!
Dynan skulle varit lite tjockare, och lite större så hade det varit fullpott. Till er som säger att det inte går att luta båkat - Har ni läst manualen? Det går alldeles utmärkt att luta sig. Du drar ut spaken som du sänker stolen med(rätt ut tills det tar stopp), sedan är det bara att luta sig.
Ime: Martin
Tandetne
trochę tandetnie wykonane i nie da się dokręcić jednej śrubki, słabo wykonane, średnio wygodne, siedzisko nie jest bardzo miękkie
Ime: Anna
Ett riktigt bra köp
Bra kvalitet och bekväm att sitta i. Jag är mycket nöjd och har inget dåligt att säga om stolen.
Ime: Alexander
Καρέκλα γραφείου BILLUM
Άθλια ποιότητα και πολύ άβολη.
Ime: ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

